8787 *
מרכז מידע ארצי
3553 *
תלונות ופניות הציבור
חפש קווים
שירותים נוספים
שאלות נפוצות
רב קו
מידע לנוסע
רפורמת תעריפים
כרטיסים
תעריפים והנחות
נגישות

אודות החברה

אודות החברה

קבוצת עפיפי

הכל התחיל בשנת 1927 כאשר החליטו אבות משפחת עפיפי לרכוש משאית להובלת התוצרת החקלאית של המשפחה, השכנים והקרובים ניצלו את הרכישה הזאת למילוי הצרכים שלהם בהובלה ובתחבורה, אבות המשפחה הניחנו בראיה עסקית מיד זיהו את הפוטנציאל והתקינו מושבים לנוסעים, בשנת 1932 נרכש האוטובוס הראשון של המשפחה, הדרך מכאן ועד להפיכת הקבוצה לקבוצה מובילה, בעלת מעמד עסקי רם, רצופה בהרבה הקרבה, מעוף, שקידה, יזע, ועבודת פרך של ארבע דורות בני המשפחה.

הקבוצה מנוהלת כיום על ידי הדור השלישי והרביעי של המשפחה, והיא מתמחה בהרבה תחומים כמו: תחבורה, תיירות וטכנולוגיה של תחומים אלה, מלונאות, ונדל"ן.

צורת הניהול הצנועה מציבה את הקבוצה בקדמת הקבוצות העסקיות עם עבר מפואר הווה מזהיר ותוכניות לעתיד טוב יותר.

חברת הנסיעות והתיירות נצרת

תפקידנו

הסעת נוסעים זה תפקידנו כבר למעלה מ-80 שנה, מאז החברה סיפקה שירותי תחבורה ציבוריים עירוניים ובינעירוניים לתושבי מרחב חיפה והצפון.

החברה עושה את עבודתה תוך הקפדה על הסטנדרטים הכי מחמירים של מתן שרות, הכוללים בין היתר:התנהגות אדיבה ומנומסת, שמירה על כללי הבטיחות באוטובוס ועל הכביש, אסיפת הנוסעים ממוצאם והורדתם ביעד המבוקש, הובלת הנוסעים ליעדם במהירות סבירה.

החברה גם לא פוסחת על יישום סטנדרטי הבטיחות הגבוהים ביותר בעולם, ועל ביצוע התקנות של משרד התחבורה במדינת ישראל. והם מהווים עוגן מרכזי מסך מכלול הערכים שחברת הנסיעות והתיירות נצרת חרטה על דגלה מיום היווסדה.


משימה

חברת הנסיעות והתיירות נצרת, משפרת באופן מתמיד את הנגישות ואיכות החיים במרחב פעילותה, תוך הפעלת שירות תחבורה ציבורית בטוח, מהיר, מדוייק, שקוף, חדיש ונוח, המהווה חלופה אטרקטיבית לכל אמצעי התחבורה הפרטיים.


אסטרטגיה

חברת הנסיעות והתיירות נצרת, שוקדת ללא הרף למצויינות בשירות, תוך שיפור איכות השירות, צמיחה מתמידה ועמידה בכל החוקים והתקנות בענף.


איכויות השירות

  1. נוחות: יצירת חווית הנסיעה הנוחה ביותר עבור נוסענו זה תפקידנו מאז ומתמיד. לכן, החברה בוחרת בקפידה את מיטב הרכבים והנהגים בכדי ליצור את החוויה הנעימה והנוחה ביותר. האוטובוסים שלנו ממוזגים, מרווחים, שקטים ועם כסאות נוחים.
  2. דיוק: עמידה בלוח הזמנים הינו ערך עליון בחברה, לכן החברה שואפת ללא הרף להתגבר על כל המכשולים בכבישים על-מנת לעמוד בלוח הזמנים, המבטיחים חווית נסיעה מושלמת.
  3. בטיחות: החברה בעלת צי הכולל כ-80 אוטובוסים, העומדים בסטנדרטים ותקנות הבטיחות הגבוהים ביותר בענף.
  4. זמינות: אטרקטיביות השירות העולה מהפריסה הרחבה והתדירות הגבוהה של הקווים.
  5. שקיפות: החברה מפעילה מבחר ערוצי מידע נוחים, נגישים, על-מנת לחזק את הקשר והמחויבות לנוסעים שלנו. החל ממוקד טלפוני פעיל 24 שעות בכל היממות השבוע וכלה באתר אינטרנט עדכני ונוח למתשמש ומערכת ה-Next Bus להצגת מידע בזמן אמת.
  6. מקצועיות: צוות הנהגים מקצועי, אדיב ובעל ניסיון עשיר בענף. הנהגים עוברים הכשרות והדרכות על בסיס קבוע, בכדי לשמר ולחזק את השירות המקוצעי והאדיב שאנו מספקים לנוסעינו.
  7. ניקיון, ידידותי לנוסע וגם לסביבה: החברה פועלת נמרצות לשם הפחתת הזיהום הנפלט מהאוטובוסים, ערך ההגנה על הסביבה הינו יעד חשוב עבורה, לכן החברה בחרה להצטייד באוטובוסים עם תקן "יורו 5" (Euro 5), כי פשוט איכפת לנו מהסביבה שלנו.

צמיחה

הניסיון שלנו הוכיח, שפריסת קווים ויצירת חלופות חדשות לאזורים נוספים, הביא לעלייה במספר הנוסעים וברמת שביעות הרצון שלהם. אין צל של ספק, שהשילוב של מתן שירות איכותי, ושל פריסה רחבה מביא לעלייה בכדאיות השימוש בתחבורה הציבורית באיזור.


חוקה ותקנות

חברת הנסיעות והתיירות נצרת, מקיימת בקפידה את כל החוקים והתקנות, ומגבשת לעצמה ובצורה מתמדת דפוסי עבודה חדשים וחלופות על מנת לעשות את המיטב בענף התחברה הציבורית מחד, ועל מנת להבטיח את מלוא השירות לקהל נוסעיה מאידך.